راه کار های فروش آنلاین بهتر فروشگاه اینترنتی اصفهان

کسب وکار در فضای مجازی

 نام تجاری: سعی کنید برای کسب و کار و خدماتی  که ارائه می دهید یک نام تجاری اختصاصی که مرتبط با سایت و خدمات شما میباشد ثبت کنید(افزایش اعتماد کاربران به شما در حوزه فعالیتی)

جستجو: برای اینکه بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی به مطالب سایت شما دسترسی داشته باشند قابلیت جستجو را حتما به وب سایت خود اضافه کنید (کاربر پسند کردن سایت)

محصولات ویژه: برای سایت های فروشگاهی و خدماتی بهتر است که محصولات و خدمات ویژه ای را که ارائه میدهند در یک بخش به این اسم داشته باشند ( افزایش فروش و بازدید )

سبد خرید: این آیتم میتواند موجب سهولت در انجام خرید مشتریان از سایت های فروشگاهی شود.(رضایت مندی مشتری از خرید آنلاین)

دسته بندی: یکی از فاکتور های مهمی که در هر سایتی لازم و قابل اجرا میباشد ایجاد دسته بندی بین مطالب و خدمات سایت است که با اجرای آن به منظم بودن و بهینه بودن سایت کمک خواهید کرد. بهنیه کردن صفحات دسته بندی شده به طور جدا بسیار ساده تر از تمام مطالب یک سات است. (منظم کردن و سهولت در دسترسی به مطالب)

تصاویر محصولات: گاهی تصاویر بهتر از کلمات با کاربر ارتباط برقرار میکنند سعی کنید در سایت های خود از عکس هایی با سایز مناسب استفاده کنید و در زیر آن توضیحی در مورد عکس بدهید مخصوصا اگر سایت شما یک سایت فروشگاهی؛خدماتی است این قضیه در مورد ویدو کلیپ ها هم صادق است با قرار دادن همزمان عکس و متن در کنار یکدیگ البته با رعایت اصول سئو وبسایتی جذاب خواهید داشت.

درباره ما: در این بخش میتوانید توضیحی در مورد نحوه فعایت سایت؛خدماتی که توسط سایت یا فروشگاه شما ارائه میشود بنویسید همچنین میتوانید یک رزومه مناسب تهیه کنید و اسامی کسانی که در ارائه این خدمات شما را یاری میکنند بنویسید که بازدید کنندگان با نحوه کار و زمینه فعایت شما بیشتر آشنا شوند.

توضیحات متا: فروشگاه های آنلاین بیشترین استفاده را از متا میکنند و برای هر محصول باید یک متا جداگانه داشته باشید و اینکه برای تمام صفحات وب سایت خود متا دسکریپشن جداگانه تهیه کنید که گوگول بتواند سایت شما را با استفاده از کلمات کلیدی بهتر شناسایی کند.

تصاویر محصولات: یکی از موارد مهمی که در فروشگاه های آنلاین باید به آن توجه کرد گذاشتن تصاویر محصولات خود برای بازدید کنندگان میباشد که برای محصولات دیجیتالی و ماشین آلات بهتر است از محصول خود از چند زاویه مختلف عکس بگیرید و به دید کاربران برسانید.

توضیحات محصولات: برای یک فروشگاه آنلاین لازم است که توضیحاتی در خصوص محصولات خود در زیر عکسها برای مشتریان آورده بشود که مشتری با محصول ارائه شده به خوبی آشنا و ارتباط برقرار کند

سرعت: با توجه به آپدیت الگوریتم های گوگل در یکی دو سال اخیر سرعت سایت یکی از مهمترین فاکتور های بهینه سازی سایت تبدیل شده است.

سایر فاکتور های چک لیست سئو  به شرح ذیل میباشند.

ریز عکس ها به محصول

تعامل با ما

تماس برای اقدام

دعوت به عمل در گزارش

Schema.org

نمودار و کارت تویتر

پاک کردن قیمت

محصولات مرتبط

تماس به صفحه اول محصول

گزینه های پرداخت

گواهی های امنیت

موجودی انبار

بدون نیاز به ثبت نام در حساب کاربری

موبایل

تاریخ انقضای کوکی